°C

BABY QUEEN / SERA

Universal Music
BABY QUEEN You Shaped Hole

To piąty utwór, jaki Baby Queen udostępniła w ramach zapowiedzi wyczekiwanego mixtape’u 'The Yearbook' – premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 3 września.

– Miałam mocno złamane serce, gdy pisałam ten utwór. Mój były zaczął spotykać się z piękną supermodelką tuż po tym, gdy zostawił mnie w Clissold Park w północno-wschodnim Londynie. Po tym zerwaniu przeszłam przez dość dziką fazę, łapiąc się każdej rzeczy, która miała szansę wpłynąć na poprawę mojego samopoczucia. W głowie pojawił mi się wówczas obrazek dziury w moim ciele, która była dokładnie w kształcie mojego eks i że chcę zapełnić tę dziurę jakimkolwiek sposobem. Jednak czego bym tam nie wcisnęła, nigdy nie docierałam nawet do brzegów, natomiast mocno zatykałam swoje życie.

Na 'The Yearbook', poza 'You Shaped Hole', trafią też m.in. wydane wcześniej single 'These Drugs', 'Dover Beach' czy 'American Dream'. Baby Queen nie boi się opowiadać o bardzo bolesnych, osobistych doświadczeniach, a jej piosenki stanowią formę pamiętnika czy też kroniki dojrzewania. – Traktuję tę EP-kę jako odpowiednik filmu o amerykańskiej młodzieży. W środku jest dużo dezorientacji, radości, smutku, samotności… czyli wszystkich tych rzeczy, z którymi bujasz się jako nastolatek – mówi Bella.

 

 
 
SERA Only Us

Sera ma turecko-holenderskie korzenie. Dorastała przy płytach Whitney Houston czy Celine Dion, ale także muzyce artystów arabskich i tureckich. Gdy na domowym zestawie karaoke zaśpiewała 'Fallin’' Alicii Keys, wszyscy zorientowali się, że dziewczyna ma naturalny talent wokalny. Sera marzyła o karierze piosenkarki od dawna. Swój sukces zawdzięcza potędze mediów społecznościowych. 27-letnia wokalistka z Holandii, jeszcze przed wydaniem debiutanckiego singla wystąpiła na urodzinowym przyjęciu Cristiano Ronaldo oraz połączyła się na IG live z samym Justinem Bieberem. Właśnie ukazał się jej pierwszy profesjonalnie nagrany singiel – 'Only Us'.

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku