°C

AURA DIONE Shania Twain

 

Wyjątkowa duńska pop-folkowa Artystka wydała swój nowy singiel 'Shania Twain', którego tytuł zaczerpnęła od jednej z największych żeńskich muzycznych ikon późnych lat 90. Aura Diune wkracza donowej generacjimuzyki pop, maszerując na pierwszej linii frontu silnych kobiet. Jej żywiołowa energiai muzyczna ekspresja zapewniają jej miejsce między Miley Cyrus a Kate Bush.

Przypomnijmy, że Aura Dione zdobyła #1 na airplayu w Polsce za singiel ‚Friends’ w 2012 roku!Zainspirowane korzeniami muzyki country, nowe piosenki Aury Dione są napędzane chęcią podzielenia się osobistymi historiami o złamanym sercu. Opowiadają o nadziei i sile do przezwyciężenia nieszczęśliwej miłości – od „złamanego serca do nadziei” i od „bólu do siły”.

‚Przeżyłam rozstaniedzięki żywiołowej sile, która tworzy moją osobowość. Można powiedzieć, że zaprojektowałam się od nowa i pracowałam ciężko, żeby stać się wielowymiarową osobą. Chcę pocieszyć ludzi i pomóc im poczuć euforię w swoim życiu. Świętować życie i być szczerym, nawet jeśli chodzi o ból. Być wdzięcznym za wszystko, co daje nam życie. Odważyć się spojrzeć wgłąb siebie i pracować nad sobą – żeby stać się lepszą, bardziej rozważną osobą, zamiast złamaną duszą.’

 

Debiutancki album ‚Columbinez’ 2009 był kolekcją historiiz nastoletnich lat Aury Dione. ‚I Will Love You Monday (365)’ i ‚Geronimo’ to niezapomniane hity, i oba zdobyły 1 miejsce na oficjalnej liście singli w Niemczech, i pokryły się platyną w Niemczech, a także złotem i platyną w Austrii, Szwajcarii i Danii, gdzie obie płyty również pokryły się złotem. Międzynarodowo sprzedała ponad 1,5 miliona płyt, ma 9 platynowych i złotych certyfikatów, była shazamowana ponad 2,3 miliona razy i zagrała wiele udanych tras, ostatnio w 2018 (w tym wyprzedana trasa po Niemczech).

Nowy singiel ‚Shania Twain’ to pierwszy ozdział muzycznej narracji, którą Aura Dione podzieli się z fanami w 2019, i póki co jej najważniejszy. Aura mówi: „moja nowa muzyka jest najbardziej szczerą i kochającą, jaką mogę się podzielić ze światem.”

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku