°C

ANTEK SMYKIEWICZ – Hasztag

 

Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Jest jednym z najciekawszych, funkcjonujących obecnie głosów młodego pokolenia. Muzyk pracuje nad swoim drugim krążkiem. Kolejnym po 'Neonach' singlem zwiastującym premirę jest piosenka 'Hasztag'.

Początkowo szerszej publiczności dał się poznać jako laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, półfinalista siódmej edycji Must Be The Music i laureat Żelaznej Twojej Twarzy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jego debiutancki singiel ‚Pomimo Burz’ na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, otrzymał status Diamentowej Płyty, a teledysk do singla odnotował oszałamiającą liczbę prawie 50 milionów wyświetleń. To niewątpliwie najmocniejszy debiutant w historii.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku