°C

ANITA LIPNICKA ‚OdNowa’

 

Jesteśmy krótko po premierze niepowtarzalnego jubileuszowego albumu Anity Lipnickiej. Wokalistka zaprosiła do współpracy Ośmiu producentów - Daniela Blooma, Kubę Karasia, Michała FOX Króla, Marcina Macuka, Paula Rollinga (Arkadiusz Kopera), Bartosza Szczęsnego, Piotra Świętoniowskiego i Wojtka Urbańskiego. 'OdNowa' to album ze wszech miar wyjątkowy.

Anita Lipnicka, celebrując swoją 25-letnią obecność na rynku muzycznym, zaprosiła do współpracy najbardziej kreatywnych i twórczych producentów.
Dzięki nim powstały niepowtarzalne aranżacje utworów, które tak dobrze znamy i darzymy sentymentem, w których jednocześnie mocno wyczuwalny jest charakter i sznyt poszczególnych twórców nowych wersji.

Jak mówi Anita: ‚Dałam robić ze sobą i własną twórczością co kto chciał – byłam ciekawa, jak słyszą i czują mnie inni. Bawiłam się przednio tańcząc do własnych piosenek, których nie poznawałam! Z poczynań tych wyłonił się prawdziwy kosmos wrażeń oraz jedyny w swoim rodzaju mój muzyczny portret wielokrotnie złożony.’

 

 

Lista piosenek:

1. Piękna i Rycerz (prod. Bartosz Szczęsny)
2. Ptasiek (prod. Piotr Świętoniowski)
3. Piosenka Księżycowa (prod. Kuba Karaś)
4. Mosty (prod. Bartosz Szczęsny)
5. Bones Of Love (prod. Urbanski)
6. I Wszystko Się Może Zdarzyć (prod. Michał FOX Król)
7. Big City (prod. Marcin Macuk)
8. Zanim Zrozumiesz (prod. Paul Rolling)
9. Z Miasta (prod. Marcin Macuk)
10. Zimy Czas (prod. Daniel Bloom)
11. Wolne Ptaki (prod. Piotr Świętoniowski)
12. Black Hand (prod. Daniel Bloom)

/Warner Music Poland

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku