°C

ANIA WYSZKONI / SMITH & THELL

Universal Music Polska
ANIA WYSZKONI Czułość Proszę
 
Ania Wyszkoni niespodziewanie wydała nowy singiel. Utwór zapowiada składankę największych przebojów wokalistki. 'Czułość Proszę' do tytuł nowego singla Ani Wyszkoni, która w tym roku świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Premiera utworu odbyła się w środę, 27 października. Czułość proszę to jeden z ostatnich utworów skomponowanych przez Marka Jackowskiego, z którym Ania miała okazję współpracować m.in. przy utworze 'Odnajdziemy Się'. Piosenka Czułość proszę ponadto była tematem przewodnim zeszłorocznej trasy koncertowej Wyszkoni, a także zapowiadała album 'Nieznośna Lekkość Hit’u' – składankę największych przebojów wokalistki.
 
 
 

 
 
SMITH & THELL Pixie’s Parasol

Niedługo po udanej letniej trasie koncertowej w Europie i koncercie na Fest Festiwalu, najlepsza alternatywna popowa szwedzka grupa Smith & Thell powraca z singlem 'Pixie’s Parasol'.

– 'Pixie’s Parasol' to podziękowanie dla naszych fanów, nasz sposób na powiedzenie, że wszyscy jesteśmy razem w tym pięknym gównie zwanym życiem. Codziennie otrzymujemy wiadomości od ludzi, którzy mówią nam o swoich zmaganiach i o tym, jak ważna jest dla nich muzyka w próbach uzdrowienia, odpowiadamy: słyszymy was. To piosenka o przebywaniu w tym samym pokoju, co inni ludzie i jednoczesnej całkowitej samotności. O widzeniu i doświadczaniu tych samych rzeczy, co inni, ze świadomością, że twoja wersja jest widziana przez szarą soczewkę. O poczuciu, że żadne starania nie są wystarczające i szukaniu szczęścia w destrukcyjnych miejscach.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku