°C

ANIA KARWAN ‚Słucham Cię w Radiu Co Tydzień’

Po radiowym przeboju 'Głupcy' i przejmującej balladzie 'Czarny Świt', Ania Karwan na trzeci singiel, promujący jej debiutancki album wybrała utwór 'Słucham Cię w Radiu Co Tydzień'. Do piosenki powstał teledysk według scenariusza oraz w reżyserii Dawida Klepadło. W klipie wystąpili Ania Karwan i Konrad Jałowiec.

‚Słucham Cię w Radiu Co Tydzień’ to sentymentalna podróż w przeszłość. O czym i o kim jest ta historia? To pozostanie moją słodką tajemnicą. Za każdym razem, kiedy śpiewam tę piosenkę rozpala się w moim sercu iskra. Ona „jeszcze się tli” i pewnie będzie na zawsze’ – Ania Karwan

 

Trudno nazywać debiutantką wokalistkę obecną na scenie od kilkunastu lat, jednak dopiero w połowie lutego 2019 roku, Ania Karwan wydała swoją pierwszą płytę. Wszystko wskazuje na to, że warto było na Anię poczekać. Album, wyprodukowany przez Bogdana Kondrackiego (m.in. Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Ania Dąbrowska), jeszcze przed oficjalną premierą znalazł się w pierwszej 15-stce bestsellerów Empiku, a na OLiS zadebiutował na miejscu szóstym.

Wokalistka popularność zyskała, dzięki udziale w programie The Voice of Poland w 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. 3 lata później pod szyldem 2trackrecords – młodej wytwórni, założonej przez Bogdana Kondrackiego i Sławka Mroczka (właściciela Custom34 Studio), ukazała się jej autorska debiutancka płyta, z której pochodzi najnowszy singiel ‚Słucham Cię w Radiu Co Tydzień’.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.