°C

AMELIA Nie Pozwolę Nam Się Bać

 

W 2016 roku Amelia pomyślnie przeszła krajowe eliminacje do konkursu Eurowizji Junior, gdzie zaśpiewała swoją kompozycję z własnym tekstem - 'Marzenia'. Był to pierwszy występ telewizyjny wokalistki na żywo. Rok później Amelia spróbowała swoich sił w castingu do programu The Voice Kids i została zaproszona na przesłuchania w ciemno. Udział w tym programie był dla niej wielką przygodą, która zakończyła się w finale. 

Swoim debiutanckim singlem Amelia chce pokazać, że mamy w sobie wystarczająco dużo siły, by zwalczać przeciwności losu, by dokonywać zmian na lepsze, a cały proces jest łatwiejszy, gdy dzieje się przy wsparciu najbliższych.

Program The Voice Kids otwiera drzwi do kariery młodym wokalistom. Idealnym tego przykładem jest Roksana Węgiel – zwyciężczyni pierwszej edycji programu. Okazuje się, że nie zawsze trzeba wygrać, aby osiągnąć sukces. W serwisach cyfrowych pojawił się właśnie singiel ‚Nie Pozwolę Nam Się Bać’ Amelii.

Jej pierwsze sukcesy wokalne związane są z występami na Festiwalu Piosenki Filmowej na scenie MDK w Ostrowi Mazowieckiej. Śpiew nie byłby dla nastolatki tak pasjonujący, gdyby nie mogła sama sobie akompaniować. Amelia gra na gitarze i pianinie, sama komponuje oraz pisze teksty. Pierwszy autorski utwór zaprezentowała jako 9-latka w miejskim konkursie Mam Talent, zdobywając pierwszą nagrodę. Teraz przyszedł czas na piosenkę ‚Nie Pozwolę Nam Się Bać’. 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku