°C

ALMA – Perfect

Mimo bardzo młodego wieku (ma zaledwie 15 lat) Alma gra już na pianinie, gitarze, sama komponuje i pisze teksty. Tłumaczone z hiszpańskiego imię znaczy 'dusza'. Jej cechy charakterystyczne to burza loków, duże, niebieskie oczy i przede wszystkim nietypowa barwa i delikatny głos. Mająca bułgarskie i brytyjskie korzenie Alma od dziecka była związana z muzyką – uczyła się grać na różnych instrumentach.

Przygodę ze śpiewaniem jednak zaczęła w formie żartu – publikowała na Instagramie filmiki, w których śpiewała covery swoich ulubionych utworów. To właśnie tam młodziutką wokalistkę zauważył jeden z najlepszych rumuńskich producentów – Christian Tarcea, który zauroczony jej głosem i charyzmą zaprosił ją do współpracy. Tak właśnie powstał debiutancki jej singiel  – ‚Perfect’!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.