°C

ALICE COOPER / FOO FIGHTERS

Sony Music
ALICE COOPER Our Love Will Change The World

’Detroit Stories' to tytuł nowego albumu Alice’a Coopera, który ukaże się na rynku 26. lutego. Artysta zaprezentował drugi singiel zwiastujący płytę, którym jest przepełniona szczęściem piosenka 'Our Love Will Change The World'.

– Myślę, że „Our Love Will Change The World' to jedna z najdziwniejszych piosenek, jakie kiedykolwiek nagrałem. Z tego utworu płynie samo szczęście, jedyne o czym mówi, to szczęście – to wyjątkowe zestawienie. Muzyka to jedno, tekst dopełnia wszystko, kocham ten numer. To rzecz zupełnie inna, niż cała płyta.

 

 
 
 
FOO FIGHTERS Waiting On A War

Raptem dwa tygodnie po premierze kawałka 'No Son Of Mine', grupa Foo Fighters udostępniła kolejny fragment nadchodzącej płyty. Dzień premiery numeru nie jest przypadkowy.

Zespół Foo Fighters ciąglę podkręca atmosferę przed premierą najnowszego albumu studyjnego. Przypomnijmy, że krążek 'Medicine At Midnigh’t ujrzy światło dzienne już 5 lutego. Do tej pory poznaliśmy dwa kawałki, które znajdą się na płycie – mowa o pierwszym singlu zatytułowanym 'Shame Shame' oraz numerze 'No Son Of Mine'.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku