°C

ALEXANDER OSCAR / CARLA FERNANDES

Universal Music Polska
ALEXANDER OSCAR January

Alexander Oscar wydał piosenkę o tym, jak czuł się w styczniu rok temu. Nie był to dobry okres w życiu wokalisty. Artysta rozważał nawet rezygnację z tworzenia muzyki. Wersja akustyczna pojawi się w serwisach cyfrowych 29 stycznia.

 

 

CARLA FERNANDES Sweatpants

Carla Fernandes wkracza w nowy rok z nowym singlem 'Sweatpants'. Jest to chilloutowy utwór, w którym można usłyszeć klimatyczne, gitarowe brzmienia. 'Sweatpants' to utwór o pogodzeniu się z rozstaniem czy zakończeniu jakieś relacji. Jest o momencie, w którym przestajesz płakać i akceptujesz sytuację. Zaczynamy myśleć, że może to nawet lepiej, że tak wyszło, może tak miało być. Dlatego wskakujemy w dresiki, oglądamy ulubione filmy i świetnie się bawimy w swoim towarzystwie.

 

Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku