°C

AGNIESZKA WIECHNIK Marionetka

 

W Internecie ukazał się właśnie najnowszy singiel Agnieszki Wiechnik. 'Marionetka' powstała z myślą o tych, którzy nie potrafią być do końca sobą, ponieważ zbyt mocno ulegają wpływom osób trzecich, bojąc się odrzucenia, braku akceptacji. Pozwalają, aby inni sterowali ich życiem. Uciekają przed wyrażaniem własnego zdania i walki o swoje marzenia. Życzę Wam dużo sił i odwagi, aby nauczyć się stawiać granice i mówić głośne „NIE!” – mówi wokalistka.

Agnieszka Wiechnik to wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i songwriterka. Uczestniczyła w jedenastej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka oraz zasiliła drużynę Beaty Kozidrak w produkcji Bitwa na Głosy. Śpiewała w chórkach takich wykonawców, jak: Kayah, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Kasia Cerekwicka, Artur Gadowski, Majka Jeżowska, Sławek Uniatowski, Natalia Sikora, Marek Piekarczyk, Wanda Kwietniewska, Skaldowie czy Piotr Kupicha.

Od czasu do czasu wciela się również w rolę reporterki w telewizji lubelska.tv. Miłośniczka zwierząt, w szczególności buldogów francuskich, a także przedstawicielka i członek rady nadzorczej Fundacji Razem Lepiej. W minione święta Bożego Narodzenia zadebiutowała w stacjach radiowych świątecznym przebojem ‚Idą Święta’.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku