°C

ADELE / WHITE LIES

Sony Music
ADELE Easy On Me
 
Adele powraca z nowym singlem i klipem do 'Easy On Me'. To zapowiedź planowanej na 19ego listopada premiery krążka o nazwie ’30′. To kolejna współpraca ze zwycięzcą Grand Prix w Cannes – Xavierem Dolanem. Wideo zaczyna się w tym samym domu, w którym wspólnie kręcili klip do 'Hello' w 2015 roku.
 
’30′ to pierwsza nowa muzyka Adele od wydania trzeciego albumu studyjnego ’25′ w listopadzie 2015 roku. Za produkcję  na płycie odpowiadali wcześniejsi współpracownicy Adele: Greg Kurstin, Max Martin, Shellback i Tobias Jesso Jr., a także nowi: Inflo i Ludwig Göransson. 
 
 

 
 
WHITE LIES As I Try Not To Fall Apart

White Lies zapowiadają nowy album i trasę koncertową. Brytyjski zespół przyjedzie do Polski wiosną 2022 roku. Fani pochodzącej z Wielkiej Brytanii grupy White Lies mają w ostatnim czasie dużo powodów do świętowania. Angielskie trio rozpieszcza słuchaczy coraz to nowymi niespodziankami, zespół wydał nowy singiel 'As I Try Not To Fall Apart', który jest zapowiedzią płyty o tym samym tytule. Na premierę szóstego krążka grupy będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, bo ukaże się on dopiero 18 lutego 2022 roku. 

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku