°C

ADELE / MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2021

Sony Music

Album ’30′ został uznany przez krytyków najlepszym dziełem brytyjskiej Artystki w dotychczasowej karierze. Ten bardzo oczekiwany przez fanów i krytyków krążek zawiera 12 utworów, w tym znaną już chyba wszystkim piosenkę 'Easy On Me'. Pierwszy singiel od swojej premiery cztery tygodnie temu okupuję czołową pozycję listy Billboard Hot 100. Udało mu się także pobić światowy rekord najczęściej odtwarzanego utworu w Spotify w premierowych 24 godzinach. Przed nami nowy tytuł z płyty. Ciekawe, jakie będzie miał notowania?!

 

tki w dotychczasowej karierze. Ten bardzo oczekiwany przez fanów i krytyków krążek zawiera 12 utworów, w tym znaną już chyba wszystkim piosenkę 'Easy On Me'. Pierwszy singiel od swojej premiery cztery tygodnie temu okupuję czołową pozycję listy Billboard Hot 100. Udało mu się także pobić światowy rekord najczęściej odtwarzanego utworu w Spotify w premierowych 24 godzinach. Przed nami nowy tytuł z płyty. Ciekawe, jakie będzie miał notowania?!

 
https://www.youtube.com/watch?v=_dlExeOyFh4
 
 
 
MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2021 Nikt Tak Pięknie Nie Mówił, Że Się Boi Miłości

Na 3 grudnia 2021 roku zapowiedziana jest premiera albumu 'Męskie Granie 2021′. Za nami premiera drugiego singla z tego wydawnictwa, nowej aranżacji utworu Pidżamy Porno 'Nikt Tak Pięknie Nie Mówił, Że Się Boi Miłości'.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku