°C

ABBA / REA GARVEY; YOUNOTUS; KUSH KUSH

Universal Music
ABBA Just A Notion

’Just A Notion' to trzeci utwór zapowiadający nadchodzący album grupy ABBA, 'Voyage', który ukaże się 5 listopada. 

– Według Wikipedii ten utwór został zarejestrowany we wrześniu 1978 roku, co by się w sumie zgadzało – opowiada o piosence Björn Ulvaeus. – Oznaczałoby to, że piosenka powstała między 'The Album' (1977) i 'Voulez-Vous' (1979), ale nie trafiła na drugą z wymienionych płyt. Pamiętam, że prezentowaliśmy ten utwór wydawcy we Francji i kilku innym zaufanym osobom i z tego co pamiętam, bardzo im się podobał. Dlaczego nie trafił na album, pozostaje więc tajemnicą. – Teraz Benny dograł tło, dodaliśmy perkusję i gitary, ale wokale są oryginalne z 1978 roku – dodaje muzyk. – W pewnym sensie pokazujemy cały zamysł występów 'Voyage' w 2022 roku. Będziemy mieć zespół grający na żywo, ale wokale będą ze starych taśm.

W ubiegłym miesiącu Agnetha, Björn, Benny i Anni-Frid potwierdzili, że wracają po blisko 40-letniej przerwie z nowym albumem i rewolucyjnym koncertem, w ramach którego wystąpią jako cyfrowe awatary w specjalnie do tego wybudowanej ABBA Arenie. Koncerty rozpoczną się 27 maja 2022 roku. Sprzedaż dodatkowych biletów na koncert ABBA Voyage rozpocznie się dziś, 3 listopada.

 
 

 
 
REA GARVEY; YOUNOTUS; KUSH KUSH Love Makes You Shine

’Love Makes You Shine' to nowość prosto od Rea Garvey i dwóch najbardziej elektryzujących muzycznych projektów z Berlina: YouNotUs i Kush Kush. Ta piosenka to swojego rodzaju apel, żeby nie pozwolić, aby niepowodzenia i pomyłki definiowały to, kim jesteśmy. Numer zachęca nas także do przemyślenia naszych życiowych celów i pragnień, a co najważniejsze, przypomina, że najpotężniejszą siłą, którą posiadamy, jest miłość. Tylko z jej pomocą, możemy odwrócić bieg zdarzeń, wygrać kolejną bitwę i samemu otrzymać ją w zamian. Wymowne i niezwykle istotne przesłanie, idealnie łączy się z pop’owo-dance’owym brzmieniem tego utworu.

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku