°C

5 SECONDS OF SUMMER – Easier

 

5 Seconds Of Summer (5SOS) eksplorują bogate warstwy dźwiękowe i rytmiczne oraz osiągają porywające wokalne wyżyny w najnowszym singlu 'Easier'. Producentami utworu są Andeew Watt, Louis Bell oraz Charlie Puth. Za reżyserię klipu odpowiada Grant Singer (The Weekend, Lorde).

Wokalista 5SOS, Luke Hemmings, tak opowiada o nowym kawałku: – Nigdy wcześniej nie czuliśmy się tak pewnie podczas premiery pierwszego singla zapowiadającego nadchodzącą płytę jak przy ‚Easier’. Zarówno w warstwie dźwiękowej jak i wizualnej skorzystaliśmy z wiedzy, którą przyswoiliśmy przy poprzednim wydawnictwie. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o samych sobie. Szczerze wierzę, że ‚Easier’ to początek nowej, najlepszej ery w dotychczasowych dziejach 5SOS.

– ‚Easier’ to idealne ujęcie indywidualnego podejścia kreatywnego każdego z nas, które razem tworzy esencję 5 Seconds of Summer. Podświadomie od zawsze potrzebowaliśmy nagrać właśnie taki utwór. Towarzyszący mu teledysk jest bardzo radosny i surowy. ‚Easier’ to najlepsze, co do tej pory stworzyliśmy – dodaje basista Calum Hood.

Klip powstawał w dwóch wyjątkowych miejscach w Południowej Kalifornii: jaskiniach Bronson w Griffith Parku oraz Angeles Abbey Memorial Park w Compton. Reżyser Grant Singer mówi: – Zależało nam na stworzeniu czegoś w postaci epickich, filmowych klipów jakie mogliśmy oglądać w latach 90. Zainspirowaliśmy się również ideą odrodzenia i czterech żywiołów. Celowaliśmy w napięcie i emocje. Nie widzieliście jeszcze czegoś takiego u 5SOS!

5 Seconds of Summer to jedyny zespół (nie grupa wokalna) w historii zestawienia Billboard 200 (najpopularniejszych albumów w USA), który za każdym razem debiutował na szczycie listy. W skład 5SOS wchodzą Luke Hemmings (wokal, gitara), Michael Clifford (wokal, gitara), Calum Hood (wokal, bas) oraz Ashton Irwin (wokal, perkusja). Zespół ma na koncie szereg wyróżnień, w tym między innymi American Music Awards, ARIA Awards czy MTV Video Music Awards.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku