°C

TOM GREGORY / MADS LANGER

Magic Records
TOM GREGORY Man Still Crie
 
Kolejny singiel z najnowszego albumu Toma 'Things I Can’t Say Out Loud'. W przyszłym roku Tom pojawi się na 3 koncertach w Polsce.
 
 

 

MADS LANGER Lightning
 
Wokalista i autor tekstów Mads Langer, prezentuje singiel 'Lightning'. Po kilku latach śpiewania dla duńskiej publiczności artysta wychodzi poza granice swojego kraju i tempem błyskawicy zdobywa nowych słuchaczy.
 
’Lightening' to piosenka o poznawaniu. Kiedy pisałem tę piosenkę, myślałem o tych wszystkich momentach w moim życiu, w których czułem, że sam poznaje siebie na nowo, w zupełnie innym wymiarze. Kiedy poznałem moją żonę. Kiedy pierwszy raz spojrzałam w oczy mojej nowonarodzonej córce. Na koncertach, kiedy moja muzyka spotyka się z reakcją publiczności i wydaje się, że wszystkich uderza ta sama 'błyskawica' – mówi Mads Langer.
 
 
 

 

Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku