°C

MATT DUSK / MEGHAN TRAINOR

Sony Music
MATT DUSK Little Saint Nick

’Little Saint Nick' to bożonarodzeniowa piosenka o Świętym Mikołaju i jego saniach, napisana w 1963 roku przez Briana Wilsona i Mike’a Love z amerykańskiego zespołu rockowego The Beach Boys. To nie koniec niespodzianek! Z okazji zbliżających się Świąt do sprzedaży trafia limitowany Box 'Sinatra With Matt Dusk'. 

 

 

MEGHAN TRAINOR My Kind Of Present

Meghan Trainor prezentuje swój świąteczny album 'A Very Trainor Christmas'. To najlepszy świąteczny prezent! Wliczając ostatni singiel 'My Kind Of Present', na albumie znajdzie się sześć nowych piosenek. Najbardziej sentymentalny moment na całym albumie to występ taty Meghan – Garego Trainora w 'Have Yourself A Merry Little Christmas'.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku