°C

TAYLOR SWIFT; CHRIS STAPLETON / JAMES BLUNT

Warner Music
TAYLOR SWIFT; CHRIS STAPLETON I Bet You Think About Me 

Taylor Swift wydała 'Red (Taylor’s Version)'. Album w dniu premiery zanotowało ponad 90,8 mln streamów, pobijając tym samym poprzedni rekord należący do… 'Folklore'. Taylor Swift zanotowała także rekordowy wynik streamów dziennych wynoszący 122,9 mln. 'Red (Taylor’s Version)' to kolejny album z dyskografii Artystki nagrany na nowo. Na albumie gościnnie usłyszymy m.in. Phoebe Bridgers i Chrisa Stapletona.

 

 
 
 
JAMES BLUNT I Came For Love

James Blunt ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych. Dyskografię zamyka krążek 'Once Upon A Mind'. W listopadize na rynku poajwiła się kompilacja 'The Stars Beneath My Feet', będąca podsumowaniem największych przebojów Artysty powstałych na przestrzeni jego 17-letniej kariery. Na płycie pojawią się także 4 nowe utwory, wśród nich właśnie opublikowany 'Unstoppable', opowiadający o sile miłości, której nie da się w żaden sposób poskromić.= oraz aktualny singiel – 'I Came For Love'.

 

 
 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku