°C

Bezpieczeństwo zależy od każdego z nas

BM

Od trzech lat pozyskują pieniądze na działania prewencyjne i profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa mieszkańców miasta oraz na wyposażenie funkcjonariuszy w specjalistyczne  umundurowanie i sprzęt,  bo jak mówią odwieczną bolączką służb jest niedofinansowanie. Dzięki pozyskanym funduszom prowadzą szeroko zakrojone akcje edukacyjne na temat bezpieczeństwa  zarówno wśród dzieci jaki i dorosłych. Mundur policjanta czy strażaka jest fundamentem zaufania , które wzbudzają wśród darczyńców. Założone 3 lata temu Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto i jego dotychczasowa działalność to temat  dziesiątego odcinka  cyklu: 

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia TUTAJ

 

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku