°C

SCORPIONS / MICHAŁ SZCZYGIEŁ

Universal Music
SCORPIONS Peacemaker
 
Scorpions przedstawiają nowy singiel zatytułowany 'Peacemaker'. Utwór zapowiada nadchodzący album kapeli 'Rock Believer', który ukaże się 11 lutego 2022 roku. Również pod hasłem 'Rock Believer' odbędzie się trasa, w ramach której w marcu i kwietniu 2022 roku Scorpions da serię koncertów w Planet Hollywood Resorts & Casino w Las Vegas. Później zespół zawita do Europy, w tym do Polski. 28 maja 2022 roku Scorpions zagra w Tauron Arenie Kraków.
 
Na trasie Scorpions supportować będzie Wolfgang Van Halen, syn Eddie Van Halen, ze swoim zespołem Mammoth WVH.
 
 

 
 
MICHAŁ SZCZYGIEŁ Nie Ma Co Płakać

’Nie Ma Co Płakać' to tytuł ostatniego w tym roku singla Michała Szczygła. Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu artysty zatytułowanego 'Tak Jak Chcę', na którym możemy znaleźć takie hity jak 'Spontan', 'Nic Tu Po Mnie', czy 'Noga Na Gaz'. Nowy, pełen dobrej energii kawałek, który poderwie z kanapy nawet największą jesieniarę! Z tym numerem z pewnością wejdziesz w taneczny tryb jak w masło i nim się obejrzysz, przywitasz świt w cudownym nastroju!

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku