°C

BRYSKA; POST MALONE; THE WEEKND

Magic Records
BRYSKA BFF

Najbardziej elektryzująca nowa wokalistka tego roku udostępnia utwór, który zaraz zastąpić może na listach przebojów jej aktualny hit 'Lato (Pocałuj Mnie)'. 'BFF' czyli angielski skrót na 'najlepszą psiapsi' to celny i dowcipny komentarz na rolę social mediów w dzisiejszych czasach, oczywiście w charakterystycznym, lekko ironicznym 'bryskim' stylu. Piosenka z pięknym, kolorowym videoklipem trafia do fanów na tydzień przed premierą mini-albumu 'Jestem Bryska', będącego przeglądem najlepszych utworów wydanych przez artystkę w ciągu ostatniej połowy tego roku.

 

 
 
 
POST MALONE; THE WEEKND One Right Now 

Post Malone połączył siły z The Weekndem. Efektem kooperacji dwójki charyzmatycznych artystów jest singiel 'One Right Now'. To pierwsze wspólne nagranie dwóch gwiazdorów, którzy mają na koncie diamentowe płyty i dziesiątki milionów słuchaczy na Spotify. Za produkcję utworu odpowiadają Louis Bell, Brian Lee i Andrew Bolooki. Teledysk do piosenki, który wkrótce ujrzy światło dzienne, wyreżyserował Tanu Muino.

 

 
 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku