°C

IMAGINE DRAGONS; JID / MEDUZA; HOZIER

Universal Music
IMAGINE DRAGONS; JID  Enemy 

Imagine Dragons, laureaci Grammy i pogromcy rockowych list przebojów, połączyli siły z jednym z najciekawszych raperów z Atlanty, J.I.D-em. Efektem tej nietuzinkowej kooperacji jest elektryzujący singiel 'Enemy'.
Piosenka, która opowiada o życiu w konflikcie – zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym – pojawi się w nadchodzącym animowanym serialu z uniwersum 'League Of Legends' – 'Arcane' oraz na towarzyszącym produkcji soundtracku. 

– 'Enemy' jest o łagodzeniu wewnętrznego sporu w świecie, w którym trudno ufać nawet sobie samemu – wyjaśnia wokalista Imagine Dragons, Dan Reynolds. – W 'Arcane' życie zmusza dwie siostry, by podążały różnymi drogami, co zagraża całemu miastu. Tak jak serial, tak i piosenka ma mieć zarówno osobisty wymiar, jak i szerszy kontekst dotyczący podziałów w społeczeństwie.

 

 
 
 
 
MEDUZA; HOZIER Tell It To My Heart

Światowej sławy włoskie producenckie trio Meduza, autorzy hitów 'Lose Control' i 'Piece Of Your Heart', zaprosili do współpracy przy nowym singlu 'Tell It To My Heart' twórcę przeboju 'Take Me to Church', Hoziera. Nagranie łączy klimatyczną, elektroniczną produkcję, z której słynie Meduza z pełnym emocji głosem Hoziera.

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku