°C

MANCHESTER / WELSHLY ARMS

Universal Music
MANCHESTER Dobrze, Że Jesteś
 
W ubiegłym roku zespół wydał 'Bo Życie Ma Smak' i piosenkę 'Kot', tym razem serwuje energetyczny utwór 'Dobrze Że Jesteś', który postawi słuchaczy na nogi lepiej niż mocna kawa! Nowość opowiada o tym, że mimo pojawiania się w nas różnych wątpliwości, przechodzenia gorszych dni czy sytuacji, gdy nie wszystko układa się tak, jak sobie to wymyśliliśmy, to wspaniale jest mieć blisko osobę, dzięki której po powrocie do domu możemy się odciąć od całego zgiełku, porozmawiać i zapomnieć.
 
 

 
 
 
WELSHLY ARMS Are You Lonely

W ubiegłym roku wydali 'Save Me From The Monster In My Head', 'Trouble' i 'Stand'. Dyskografię Welshly Arms zamyka 'No Place Is Home' z 2018 roku. Jesteście gotowi na nową porcję muzyki?!
Prace nad nowym materiałem trwają, ale mamy już nowy rockowy hymn tej formacji!

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku