°C

KYLIE MINOGUE; JESSIE WARE / FILIP LATO

Warner Music Polska
KYLIE MINGUE; JESSIE WARE Kiss Of Life

Wideoklip do nowej produkcji Kylie Minogue i Jessie Ware to materiał pełen wyrazistych kreacji i rzucających się w oczy postaci z Theo Adams Company. Doskonale odzwierciedla dyskotekowe brzmienie singla. Jest pełne przepychu i chaosu, przenosząc widzów do inspirowanej Pedro Almodovarem telenoweli z lat 80. Teledysk 'Kiss Of Life' został wyreżyserowany przez stałą współpracowniczkę Kylie – Sophie Muller.

’Kiss Of Life' to kolejny singiel, po opublikowanym wcześniej, w tym miesiącu 'A Second To Midnight' wraz z udziałem Years & Years, ciepło przyjętym przez krytyków. To idealnie skrojony na parkiet dancefloorowy singel – rozsadza gorącym rytmem.

 

 
 
 
FILIP LATO Wracam Sam

Filip Lato jest wszechstronny. Wokalista, gitarzysta, pianista-z wykształcenia prawnik, który nie porzucił swego zawodu i  równolegle dzieli czas między klientów i fanów:) Pierwsza solowa płyta 'Halo  Ziemia' została przez nich bardzo ciepło przyjęta – zwłaszcza tytułowa piosenka oraz kolejny singiel 'Krawiec', obie można było usłyszeć w stacjach radiowych. Teraz pokażemy Filipa w kolejnej odsłonie.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku