°C

SARSA / CZESŁAW MOZIL

Universal Music Polska
SARSA Ze Mną Tańcz

’Ze Mną Tańcz' to drugi singiel Sarsy zapowiadający jej nowy album „Runostany'. Teledysk do utworu został zrealizowany w niezwykle innowacyjnej technologii. Ten klip przeniesie Was do innej rzeczywistości, a może do snu…

Jak mówi Sarsa: – 'Ze Mną Tańcz' otwiera portal i zabiera nas w podróż – tym razem do magicznego lasu, gdzie drzewa mają aury, czas i przestrzeń wiruje, wszystko jest ze sobą połączone. Utwór opowiada o transcendentnej wizji braku przypadków, o tym, że każdy napotkany człowiek, zdarzenie w naszym życiu jest częścią scenariusza, który sami sobie napisaliśmy. Ważne jest tu i teraz – bo w 'tu i teraz' rozgrywa się cała akcja naszego życia. I chociaż ta chwila, tak ulotna i niewierna, zaraz przeminie – to zapraszam Was do tańca i cieszenia się tą chwilą, skoro już ją dla siebie mamy!

 

 
 
 
CZESŁAW MOZIL Mama Zawsze Mówiła

’Mama Zawsze Mówiła' to pierwszy singiel i teledysk z płyty Czesława Mozila noszącej tytuł '#Ideologiamozila'. Premiera płyty 26 listopada 2021 roku. 

Tak o piosence mówi Czesław Mozil: – 'Mama Zawsze Mówiła' to piosenka o poszukiwaniu swoich korzeni. Tym bardziej, że jest to pierwszy klip od wielu lat i cieszę się że mogłem oddać totalną kontrolę i ster reżyserskie mojemu dobremu koledze i artyście Maciejowi Szupicy. Płyta jest jak soundtrack do mojego życia i tym bardziej 'Mama Zawsze Mówiła' jest idealnym singlem, który otwiera tą podróż.   

Za produkcję albumu odpowiada znany i ceniony w świecie hip-hopu Matheo, wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors. A to wszystko to tylko przedsmak tej fantastycznej płyty. 

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku