°C

WESTLIFE / BRYAN ADAMS

Dream Music

WESTLIFE Starlight

Dwa lata po powrocie irlandzka grupa Westlife ogłosiła szczegóły nadchodzącego albumu 'Wild Dreams'. Płyta będzie zawierać 15 utworów, w tym nowe, koncertowe wersje piosenek 'Flying Without Wings', 'World Of Our Own' i 'Uptown Girl'.

– Ta płyta jest dla nas ważniejsza niż cokolwiek, co do tej pory zrobiliśmy. Ostatnie 18 miesięcy było pełne wyzwań, ale i inspiracji. Rozmaite emocje, których doświadczyliśmy podczas pandemii, skłoniły nas do pisania piosenek i pomogły stworzyć naprawdę wyjątkowy album, na którym zawarliśmy wszystko, co kochamy w muzyce – świeże, energiczne, pozytywne numery jak 'Starlight', jak i wzruszające ballady jak 'Always With Me” – opowiadają członkowie Westlife.
Westlife sprzedali 55 milionów płyt na całym świecie i są jednym zespołem, których siedem pierwszych singli znalazło się na 1. miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Łącznie aż 14 utworów formacji dotarło na szczyt tamtejszego zestawienia.

Promowana singlem 'Starlight' płyta 'Wild Dreams' ukaże się 26 listopada.

 

 

BRYAN ADAMS So Happy It Hurts

Znany na całym świecie ze swojego charakterystycznego rockowego brzmienia, wokalista, autor muzyki i tekstów, Brian Adams wydaje tytułowy utwór ze swojego, nowego studyjnego longplay’a 'So Happy It Hurts'. To pierwszy singel zapowiadający nowy album, którego premierę zaplanowano na marzec przyszłego roku.

– 'Pandemia i lockdown uświadomiły nam wszystkim, że odebranie człowiekowi spontaniczności jest jak najbardziej realne. Nagle odwołano wszystkie trasy, koncerty. Nikt nie mógł nawet wsiąść do samochodu i pojechać przed siebie' – mówi Adams. Tytułowy utwór 'So Happy It Hurts' opowiada właśnie o wolności, autonomii, spontaniczności i dreszczyku emocji na otwartej drodze. Album, o tym samym tytule, porusza tematy małych, ulotnych chwil, które – jak mówi sam autor – 'są tak naprawdę sekretem szczęścia, a co najważniejsze, tworzą relacje między ludźmi.'

 

 

Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku