°C

KYLIE MINOGUE; YEARS & YEARS / LP

Magic Records

KYLIE MINOGUE; YEARS & YEARS A Second To Midnight

Kylie Minogue wydaje swój nowy singiel 'A Second To Midnight', nagrany z tegorocznym objawieniem brytyjskiej sceny muzycznej – Years & Years. Jest to pierwszy utwór zapowiadający specjalne wydawnictwo 'DISCO: Guest List Edition', na który Kylie zaprosiłą, oprócz młodego wokalisty, m.in. Glorię Gaynor, Jessie Ware, a także Dua Lipę.

Album pojawi się w sprzedaży 12 listopada 2021 i będzie wydany w kilku formatach.

 

 

LP Angels

LP – światowej sławy piosenkarka i songwriterka prezentuje swój nowy, urzekający singiel 'Angels' wraz z klipem, który wyreżyserował Stephen 'Norswrthy' Schofield (Halsey, Pharrell, Taylor Swift).

’Angels' to piąty singiel z wyczekiwanego albumu 'Churches', który ukaże się 3 grudnia. LP niedawno ogłosiła światową trasę koncertową związaną z promocją albumu, która zaplanowana jest na 2022 rok. Swoją trasę po Europie obejmującą 30 koncertów, LP rozpocznie 21 stycznia 2022 r. w O2 Academy w Leeds (Anglia), a zakończy 13 marca w Paryżu w Salle Pleyel. Artystka zagra także 3 koncerty w Polsce – w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku! 

 

 

Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku