°C

REMME / ATVNTA

Universal Music
REMME Popstar
 
Po ośmiu różnorodnych singlach Remme swą najświeższą propozycją 'Popstar' dodaje kolejny kolor do i tak już bogatej palety swoich piosenek. W skocznej piosence artysta fantazjuje o tym, jakby by to było zostać gwiazdą popu, a razem z urocza okładką singla zabiera słuchacza w podróż po dziecięcych marzeniach.
 
 

 
 
ATVNTA Mantra

ATLVNTA to nowe muzyczne wcielenie Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego. Jako Lilly Hates Roses dali się poznać fanom alternatywy, pojawiając się na najważniejszy festiwalach oraz goszcząc na najpopularniejszych playlistach w cyfrze. Teraz wracają z nową formacją i nową płytą. Bazujące na elektronicznych beatach oraz soulowej energii brzmienie ATLVNTY to mieszanka nowofalowego popu i alternatywnego rapu. Podszyte nihilistycznym leitmotivem teksty to integralna część stylu zespołu – to zbiór luźnych obserwacji codziennego życia, jego jasnych i mrocznych stron. Bez tematów tabu.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku