°C

OLIVER TREE / KRZYSZTOF ZALEWSKI

Kayax Production
OLIVER TREE Life Goes On

’Life Goes On' to piosenka, która miała znaleźć się na debiutanckim albumie Olivera Tree, 'Ugly Is Beautiful' z 2020 roku.  14 lipca 2020 roku, kiedy ukazała się lista utworów z albumu studyjnego 'Ugly Is Beautiful', zabrakło na niej 'Life Goes On'. 30 października 2020 roku Oliver wykonał tę piosenkę na żywo w The Late Show with Stephen Colbert, gdzie stwierdził również, że ta piosenka znajdzie się na wersji deluxe 'Ugly Is Beautiful.' Wtedy jednak nie została podana informacja o dacie premiery rozszerzonej wersji krążka.
Oficjalna wersja studyjna ”Life Goes On' wyciekła do sieci za pośrednictwem Instagrama i funkcji muzycznej Story. Piosenka została wkrótce potem usunięta. Piosenka została ostatecznie wydana, wraz z innymi dodatkowymi utworami 27 maja 2020 roku, w ramach albumu 'Ugly is Beautiful: Shorter, Thicker & Uglier.'

 

 

KRZYSZTOF ZALEWSKI Ptaki MTV Unplugged

Krzysztof Zalewski jest jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. MTV Unplugged to w jego przypadku fantastyczne podsumowanie dotychczasowej kariery oraz uchwycenie go wraz z zespołem w doskonałej formie. Płyta MTV Unplugged ukaże się 26 listopada, a jej pierwszą zapowiedzią jest singiel 'Ptaki' – premierowy utwór, napisany specjalnie na ten koncert.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku