°C

YEARS & YEARS / ARS LATRANS ORCHESTRA

Universal Music
YEARS & YEARS Crave
 
Years & Years, od niedawna solowy projekt Olly’ego Alexandra, zaprezentował nową piosenkę. Jest to drugi singiel promujący zbliżający się trzeci album Years & Years oraz pierwszy od czasu rozdzielenia się grupy. Kolejna płyta będzie pierwszym solowym wydaniem Alexandra. Wokalista zapowiedział również oficjalnie krążek, który ukaże się 7 stycznia 2022 roku. Wydawnictwo będzie nosić nazwę 'Night Call'.
 
 

 
 
ARS LATRANS ORCHESTRA Żebra
 

’Sztuka Miłości' to pierwsza płyta ARS LATRANS Orchestra, to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. W tym roku artyści wzięli na warsztat emocje rodzące się w obliczu miłości.

’Żebra', czyli singiel promujący płytę to pierwszy utwór, jaki powstał podczas obozów kompozycyjnych ARS Latrans Orchestry w Pcimiu. Opowiada o nieodłącznym aspekcie miłosnych relacji – rozstaniach. Ponadto pokazuje, jak często na siłę trwamy z kimś w związku.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku