°C

TORI AMOS / NATALIA ZASTĘPA

Universal Music
TORI AMOS Speaking With Trees
 
Tori Amos wyda swój nowy długo oczekiwany album 'Ocean To Ocean' już 29 października 2021. Ta osobista kolekcja nagrań jest uniwersalną historią o spadaniu na samo dno i sile podnoszenia się po upadkach.  Pierwszy singiel i wiodący track na albumie 'Speaking With Trees' wyraża głęboki smutek i ból Artystki, gdy nie było możliwości spotkania z publicznością na żywo.
 
’Ocean To Ocean', to najbardziej osobista kreacja Tori Amos od lat. Na albumie, artystka powraca do emocji zakorzenionych w pierwszych pisanych przez nią utworach. Tori dotarła w głąb siebie i oddała się swego rodzaju introspekcji, podobnie jak przy powstaniu swojego debiutanckiego albumu 'Little Earthquakes'.
Tori Amos odwiedzi Polskę 17 lutego, na wyjątkowy i jedyny koncert w katowickim Spodku!
 
 

 
 
 
NATALIA ZASTĘPA Błysk

’Błysk' to mój ostatni singiel z debiutanckiej płyty 'Nie Żałuję'. Jestem z niego dumna, ponieważ jest moim autorskim utworem, przy którym pracowałam z Magdą Wójcik i Radkiem Bieńkuńskim – dziękuję Wam za pomoc w uczesaniu myśli i melodii! Piosenka powstała w momencie zawahania, podczas tworzenia albumu.  Mimo, że wszystko co nas otacza, wydaje się być na odpowiednim miejscu… sami nie do końca czujemy się pewnie w momencie, w którym się znajdujemy. Jednak zawsze pojawia się w naszym życiu 'błysk', który staje się przysłowiowym 'światełkiem w tunelu'. Błysk dla każdego jest po prostu indywidualnym symbolem, tego co go motywuje w chwilach zwątpienia.  Jest to jeden z najważniejszych klipów, które miałam okazję Wam prezentować. Ma dla mnie sentymentalne, patriotyczno-lokalne znaczenie, ponieważ nagrałam go na terenie Powiatu Krapkowickiego w Województwie Opolskim, skąd pochodzę! 

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku