°C

EDDIE VEDDER / JAN BORYSEWICZ; PIOTR FRONCZEWSKI

Wydawnictwo Agora
EDDIE VEDDER Long Way
 
Eddie Vedder dał się poznać światu przede wszystkim jako lider, wokalista i autor tekstów w legendarnym zespole Pearl Jam. Grupa raptem dwa tygodnie temu świętowała trzydzieści lat od premiery ich debiutanckiego, przełomowego albumu 'Ten', w marcu ubiegłego roku zaś ukazała się ich ostatnia płyta – krążek 'Gigaton'. Muzyk prowadzi także z sukcesem karierę solową, którą rozpoczął w 2007 roku, wraz z ukazaniem się albumu 'Into The Wild', właśnie oficjalnie zapowiedział wydawnictwo 'Earthling' choć nie wiadomo, kiedy projekt miałby się ukazać. Muzyk zaprezentował wyjątkowy singiel 'Long Way', którego producentem jest Andrew Watt (m.in. Dua Lipa i Miley Cyrus). Wokalista zdradził także, że już niebawem światło dzienne ujrzy jego kolejna kompozycja, zatytułowana 'The Haves'.
 
 

 
 
JAN BORYSEWICZ; PIOTR FRONCZEWSKI Nie Wierz

Singiel 'Nie Wierz Nigdy Kobiecie' z udziałem Piotra Fronczewskiego jest utworem promującym nadchodzący, jubileuszowy album podsumowujący 50lecie działalności artystycznej fenomenalnego Artysty jakim jest Jan Borysewicz. Premiera tego wyjątkowego wydawnictwa pt. 'Wszystkie Oblicza Jana Borysewicza' zaplanowana jest na jesień 2021. 

– Wiedząc o tym, że utwór 'Nie Wierz Nigdy Kobiecie', jako moja pierwsza kompozycja, będzie obowiązkowym elementem jubileuszowego albumu, od razu pomyślałem o moim przyjacielu, wybitnym aktorze – Piotrze Fronczewskim. Niech najlepszym dowodem na to, że moja intuicja mnie nie zawiodła, będzie komentarz autora tekstu, Andrzeja Mogielnickiego, gdy usłyszał interpretację Piotra: 'Wreszcie ktoś zrozumiał o czym napisałem ten utwór'.  Teledysk z perfekcyjną kreacją artystyczną i dużą porcją dobrej zabawy jest naturalnym uzupełnieniem naszej współpracy. Dziękuję Wam Panowie! – Jan Borysewicz 

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku