°C

ED SHEERAN / MARIUSZ WAWRZYŃCZYK

Mariusz Wawrzyńczyk
ED SHEERAN Shivers
 
Ed Sheeran podzielił się kolejnym singlem zapowiadającym jego nadchodzący album '='. Czwarty solowy albumu studyjny Eda Sheerana ma się ukazać 29 października nakładem Atlantic Records.
 
Najnowszy utwór Eda Sheerana potwierdza tylko, że Brytyjczyk jest absolutnym królem w pisaniu chwytliwych przebojów, które ubiera w piękne, miłosne historie. Shivers opowiada o uczuciu euforii związanej ze stanem zakochania. Odzwierciedla je również towarzyszący kawałkowi, pełen metafor, energetyczny teledysk, utrzymany w podobnym klimacie, co kip do wspomnianego już Bad Habits. Podobnie zresztą jak wtedy, tym razem na krzesełku reżyserskim również zasiadł Dave Meyers. Z kolei za przebojową produkcję piosenki Shivers odpowiadają Steve Mac, FRED oraz oczywiście sam Ed. 
 

 
 
MARIUSZ WAWRZYŃCZYK Królowie Życia

Mariusz Wawrzyńczyk to zwycięzca  52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie 'Debiuty'. 29 czerwca 2018 r. wydał debiutancki krążek 'Zawsze Pod Wiatr'. Komponują  dla niego m.in.  Romuald Lipko, Adam Abramek, Marek Kościkiewicz, Marcin Nierubiec czy Tomasz Lubert.  Uczestnik talent-show 'Szansa Na Sukces' czy 'Bitwa Na Głosy'. W 2020 r. zaangażował się w akcję  pomocy dla Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie nagrał utwór 'Jest Taki Dom' wspólnie z plejadą polskich aktorów min. z Małgorzata Kożuchowska i Danielem Olbrychskim. W 2020r. nagrał teledysk, do piosenki 'Chce Ci Powiedzieć', w którym wystąpiła plejada polskich artystów tj. Dudziak, Młynarska, Jeżowska, Węgorzewska czy Qczaj.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku