°C

BROTHER LEO / CLEO

Universal Music
BROTHER LEO People

Brother Leo odnosi coraz większe sukcesy w europejskich stacjach radiowych z utworem 'People'. Nagranie ukazało się pod koniec maja 2021. W najnowszych notowaniach airplay z Niemiec, singiel wzrósł aż o 51 pozycji i jest grany w 19 stacjach radiowych. Jeszcze lepiej sytuacja ma się w Szwecji, gdzie nowy kawałek Brother Leo można usłyszeć w 30 stacjach radiowych.
Brother Leo zdobył rozgłos za sprawą singla „Strangers On An Island”, który był wyprodukowany przez legendę brytyjskiej muzyki dance, Fatboy Slima. Od tamtego czasu Brother Leo pracował z jednymi z najważniejszych songwriterów i producentów na całym świecie i stał się gorącym nazwiskiem wśród tastemakerów z Wielkiej Brytanii, w tym NME, HUNGER i Wonderland Magazine. Music Wave uwzględniło Brother Leo na liście Next Wave w 2020, opisując go jako 'niezależnego artystę płynącego pod prąd, tworzącego własną ścieżkę w świecie muzyki pop, nonkonformistę, który nie zgadza się na ślepe poddawanie się oczekiwaniom stawianym generycznym gwiazdom pop'.

 

 
 
CLEO Na Fali

Zaczęło się niepozornie. Szczecińscy artyści Sylwester Ostrowski i Szymon Orłowski przygotowali muzykę, która szybko przerodziła się w bardzo konkretny pomysł na letni przebój. Wystarczyła jedna wiadomość do Cleo, by kilka tygodni później prace nad utworem ruszyły na dobre. Jak zdradza Sylwester Ostrowski, jazzman i producent muzyczny – Cleo podeszła do naszego pomysłu z dużym entuzjazmem i pełnym profesjonalizmem. To ona jest autorką tekstu, który wkrótce wybrzmi (mam nadzieję) we wszystkich stacjach radiowych (uśmiech). Piosenka jest inspirowana wakacjami, dobrą zabawą nad wodą, żaglami, ale i samym Szczecinem, z którego Cleo również pochodzi.

Teledysk był nagrywany w czerwcu. Widzimy w nim Wały Chrobrego, Wyspę Grodzką, bulwary, Łasztownię. Jest diabelski młyn, jacht pod żaglami, wakacyjna atmosfera. Do tego dużo słońca, tańca, lekkiej muzyki i wpadający w ucho refren.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku