°C

JONAS BROTHERS / IRON MAIDEN

Warner Music
JONAS BROTHERS Remember This
 
Jonas Brothers nie zwalniają tempa. Panowie właśnie przygotowali się do występu podczas olimpiady w Tokio, jeszcze przed wyruszeniem w trasę koncertową zdążyli wydać nową piosenkę i teledysk. Klip jest dla nich szczególnie ważny – wideo w całości powstało z materiałów, które przysłali im ich fani. To właśnie dzięki fanom Jonas Brothers przez tyle lat są na szczycie. Piosenkę 'Remember This' napisali z myślą o zmaganiach sportowców. Muzyków zainspirowali reprezentanci Stanów Zjednoczonych na olimpiadzie oraz… fani, którzy bezpośrednio pomogli im w stworzeniu teledysku do numeru.

 

 
 
IRON MAIDEN The Writing On The Wall
 
’The Writing On The Wall' jest pierwszym zupełnie nowym utworem legendarnej heavymetalowej formacji z Wielkiej Brytanii od blisko sześciu lat. Według nowych ustaleń Iron Maiden zagrają na PGE Narodowym w Warszawie 24 lipca 2022 roku. Iron Maiden szykują również następcę longplaya 'The Book Of Souls' z 2015 roku. Szczegóły jego premier wciąż jednak pozostają zagadką.

Bruce Dickinson miał pomysł by teledysk zrealizowano we współpracy z dwoma byłymi dyrektorami Pixar i wieloletnimi fanami Iron Maiden, Markiem Andrewsem i Andrew Gordonem. Reżyser Nicos Livesey tak opowiada historię powstawania klipu: – Szybko znaleźliśmy wiedzę, której chcieliśmy, a moi współpracownicy dosłownie rzucali się na mnie, żebym pracował nad teledyskiem Maiden – mieliśmy do dyspozycji ponad 60 osób w 13 krajach, od Brazylii po Francję i Rumunię i USA, aby mogli dodać coś do klipu i powiedziałbym, że ich miłość, pasja i zrozumienie zespołu prześwituje przez każdą klatkę.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku