°C

Puls Miasta 24.07.2021

fot. Janusz Życzkowski

W sobotę nie brakuje kupujących na targowisku przy Owocowej – wiemy już, jak teren ma wyglądać po planowej modernizacji. To jedna z inwestycji, o której mówimy w magazynie. Sprawdzamy też, co dzieje się na budowie obwodnicy południowej, także na placu przy Palmiarni,  gdzie powstanie parking oraz  w nowej siedzibie Domu Samotnej Matki przy al. Wojska Polskiego. To już ostatnie chwile do wyprowadzki z budynku przy ul. Piaskowej.

Rozmawiamy też  z twórcą pomnika Janusza Korczaka, który doczekał się renowacji oraz z leśnikami. Tu niechlubne dane – jest półroczne podsumowanie dotyczące śmieci zostawianych przez mieszkańców na terenach zielonych:


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku