°C

BLEACHERS / JUNGLE; BAS

Sony Music
BLEACHERS How Dare You Want More
 
Singiel jest zapowiedzią trzeciego albumu Bleachers 'Take the Sadness Out Of Saturday Night', który ukaże się 30-ego lipca nakładem RCA Records. Stojącą za Bleachers twórczą siłą jest Jack Antonoff – piosenkarz, autor tekstów, muzyk i producent. Aktualna muzyka Bleachers jest kontynuacją dobrze przyjętego przez krytyków drugiego albumu 'Gone Now', który ukazał się 2-ego czerwca 2017 roku. 'Stop Making This Hurt' to pierwszy singiel i trzecia zapowiedź nadchodzącego albumu, po wcześniej wydanych utworach 'Chinatown' (feat. Bruce Springsteen) i ’45′, które pod koniec 2020 roku spotkały się z uznaniem wielu krytyków.
 
 

 
 
JUNGLE; BAS Romeo

Brytyjczycy z Jungle tym razem do udziału w kolejnym singlu zaprosili rapera Bas’a. Singiel ' Romeo' pokaże się na ich trzecim krążku 'Loving In Stereo', który trafi do sklepów 13 sierpnia.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku