°C

ALVARO SOLER; CALI Y El DANDEE / LOU BEGA

Universal Music
ALVARO SOLER; CALI Y El DANDEE Mañana
 
Alvaro powraca po półtorarocznym urlopie z nowymi osobistymi historiami, nawet z tych najtrudniejszych momentów. Jednocześnie Artysta nie zapomniał o pozytywnym przekazie w swojej twórczości, czyli czymś, za co pokochały go miliony słuchaczy na całym świecie. Singiel 'Mañana' z gościnnym udziałem Cali Y El Dandee to kolejna zapowiedź albumu 'Magia', którego premiera mała miejsce w piątek, 9 lipca.
 
 

 
 
LOU BEGA Bongo Bong

Lou Bega przygotowuje się do premiery kolejnego albumu. We wrześniu na rynek trafi zestaw jego ulubionych hitów lat 90-tych. Wydawnictwo będzie  nosiło tytuł ’90s Cruiser'.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku