°C

KAMIL BEDNAREK / IMAGINE DRAGONS

Universal Music
KAMIL BEDNAREK Pull Up
 
Singiel 'Pull Up' zapowiada premierę najnowszego albumu Kamila Bednarka, to kolejna propozycja Artysty, którą przygotował wspólnie z Janem Smoczyńskim. Wcześniej pracowali wspólnie przy utworach 'Bądź Przy Mnie', 'Momenty', 'Wojownik Światła', 'S.O.S' czy 'Prosto W Twarz'. Za tekst piosenki odpowiada sam Kamil. Artysta dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat otaczającego świata, skłaniając słuchacza do refleksji.
 
 

 

IMAGINE DRAGONS Wrecked

’Wrecked' jest zapowiedzią piątego albumu studyjnego 'Mercury – Act 1′. Premiera krążka zaplanowana jest na 3 września 2021. Grupa pracowała nad albumem ze słynnym producentem Rickiem Rubinem. Singiel został napisany przez Dana Reynoldsa, Wayne’a Sermona, Bena McKee & Daniela Platzmana, a za produkcję odpowiada Imagine Dragons. Mocna piosenka opowiada o stracie, żalu i pójściu naprzód. Reynolds zaczął pisać 'Wrecked' niedługo po tym, gdy jego szwagierka, Alisha Durtschi Reynolds, zmarła na raka.

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku