°C

Puls Miasta 3.07.2021

fot. Janusz Życzkowski

Przełom lipca i sierpnia z przytupem w Zielonej Górze. W środę miasto zostało zalane, a w poniedziałek Na Dzikiej Ochli po raz kolejny miała miejsce dramatyczna akcja ratownicza. Niestety nie udało się uratować mężczyzny, który wskoczył do wody.

To jedne z tematów tego podsumowania tygodnia.

Powiemy też o remoncie ul. Ludowej i pracach przy kanalizacji, jakie teraz toczą się przy Dworcowej. Będzie też o szpitalu tymczasowym, którego działalność została przedłużona do końca roku. Zajrzymy na UZ – tam powstaje specjalizacja mechanika lotnicza i do straży pożarnej, która zaprezentowała symulatory pożarowe:


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku