°C

DOTAN / AREK KŁUSOWSKI

Kayax
DOTAN Mercy
 
Znany z wielkich radiowych przebojów 'Numb' i 'There Will Be A Way' holendersko-izraelski wokalista powraca z nowym singlem. 'Mercy' muzycznie nawiązuje do 'Numb', ale za sprawą orkiestrowych chwytów aranżacyjnych brzmi jeszcze bardziej okazale. Jak zawsze w przypadku Dotana, nie mogło zabraknąć konkretnego przekazu. Artysta komentuje: – 'Mercy' to piosenka o zerwaniu więzi z przeszłością, ze świadomością, że nie ma powrotu. Ludzie mogą ci wybaczyć tylko wtedy, gdy naprawdę wybaczysz sobie i w pełni zaakceptujesz samego siebie. 
 
 

 
 
AREK KŁUSOWSKI Idealny Syn
 

Dzisiaj do sieci trafił 'Idealny Syn' – drugi, po świetnie przyjętej 'Antarktydzie', singiel zapowiadający nowy album Arka Kłusowskiego. Utworowi towarzyszy wyrazisty teledysk w reżyserii Miłosza Sakowskiego. Rozpoczęła się także przedsprzedaż albumu 'Lumpeks', którego premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.

Za tekst do 'Idealnego Syna' odpowiedzialny jest Arek Kłusowski, natomiast muzyka powstała we współpracy Arka z Maciejem Sawochem. Utwór obrazuje teledysk, którego autorem jest Miłosz Sakowski – reżyser m.in. klipu do utworu 'Wszystko Będzie Dobrze' Krzysztofa Zalewskiego. To co ujęło mnie w utworach Arka to to, że opowiadając intymne historie, porusza jednocześnie kwestie ważne społecznie. Łączy wrażliwość na detal z opowiadaniem uniwersalnym. Moją ambicją było oddać w teledysku ducha tego sposobu myślenia; opierając klip na metaforze podróży, mogliśmy ukazać zarówno osobistą drogę bohatera, jak również dotknąć szerszego kontekstu – naszej rzeczywistości tu i teraz. Ona wymaga by ją dziś opisywać i próbować zrozumieć. – dodaje Miłosz Sakowski.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku