°C

AJR / MAROON 5; MEGAN THEE STALLION

Fot. Unsplash/Austin Neill

AJR Way Less Sad

’Way Less Sad' znajdzie się na czwartym albumie grupy 'OK Orchestra', który ukaże się już 26 marca. Piosenka opowiada o tym jak naprawdę się teraz czujemy. Przez dużą część zeszłego roku można było odczuć apokaliptyczny klimat, a teraz w końcu widzimy światło na końcu tunelu. Jeszcze nie jest normalnie, ale powinniśmy cieszyć się z drobnych zwycięstw, nawet jeśli są trywialne.

 

MAROON 5; MEGAN THEE STALLION Beautiful Mistakes

Trzykrotni laureaci Grammy i autorzy wielu światowych hitów – Maroon 5 – powracają z nowym utworem! Maroon 5 to jedna z najpopularniejszych popowych grup naszych czasów. Zespół z Los Angeles ma na koncie trzy nagrodny Grammy, ponad 75 mln sprzedanych albumów, 400 mln sprzedanych singli oraz platynowe i złote odznaczenia w ponad 35 krajach. Zespół wystąpił na ponad 120 koncertach w ponad 30 krajach, a na ich występy sprzedano ponad 6,75 mln biletów.

 

 

Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku