°C

THE OFFSPRING / CONAN GRAY

Universal Music
THE OFFSPRING Let The Bad Times Roll
 
The Offspring to legenda południowo-kalifornijskiej sceny punkowej. Zespół sprzedał ponad 40 mln płyt na całym świecie, wygrał niezliczone nagrody, a ledwo w ostatniej dekadzie zagrał ponad 500 koncertów. Ich muzyka trafiała do filmów, seriali oraz gier komputerowych. Dexter Holland, Noodles, Peter Parada i nowy basista Todd Morse na 2021 szykują zupełnie nowy materiał.
Nowy materiał powstawał w ciągu ostatnich kilku lat w kilku lokalizacjach, m.in. w należącym do zespołu studia Huntington Beach w Kalifornii. Krążek będzie trzecim wydawnictwem The Offspring zrealizowanym z legendarnym producentem Bobem Rockiem.
 
Tytułowy kawałek, który jest pierwszym singlem zapowiadającym 'Let The Bad Times Roll', został napisany pod koniec 2019 i opowiada o zmianach zachodzących w USA.
 
 

 
CONAN GRAY Overdrive

Conan Gray, który odniósł olbrzymi sukces za sprawą singla 'Heather' (złota płyta w Polsce), prezentuje premierowy utwór 'Overdrive'.

– Napisałem 'Overdrive', by uciec od rzeczywistości. Cały ubiegły rok spędziłem – nie zgadniecie – w domu. Sam. Chciałem mieć jakiś kawałek do tańczenia we wszystkich kątach. Coś, co będzie mi akompaniowało przy prysznicu. Albo coś, bym mógł na chwilę zapomnieć o troskach. Za każdym razem, gdy włączałem kawałek, by podrasować w nim produkcję albo zmienić słowa, zawsze kończyło się na śpiewaniu, a przy okazji zapominałem, czym się przed chwilą stresowałem. Mam nadzieję, że słuchacze odczują dokładnie to samo. Moment beztroskiego zapomnienia, katharsis w świecie wypełnionym zakazami.

Conan Gray napisał scenariusz, wyreżyserował, zrobił zdjęcia i zmontował klip ze wsparciem swojego stałego współpracownika, Dillona Matthew.
Artysta zapowiada kolejne muzyczne premiery jeszcze w tym roku.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku