°C

ROOSEVELT / CROWDED HOUSE

Universal Music
ROOSEVELT – Lovers
Kolejnym singlem z wydawnictwa  'Polydans' jest utwór 'Lovers'.
 
– To był to ostatni utwór, który skończyłem na nowy album. Zawsze jest mi stosunkowo łatwo zorientować się, czego brakuje na albumie, kiedy większość utworów jest już ukończona. Tym razem czułem, że prawie wszystkie pozostałe utwory miały bardzo synkopowane rytmy, pod wpływem funkowych gitar i house’owych akordów. Z 'Lovers' chciałem stworzyć coś naprawdę innego, bardzo czystą piosenkę miłosną, która ma super prosty i nieskomplikowany rytm i linię basu. To piosenka o naiwności i czystości zakochania. Podczas tworzenia płyty dużo słuchałem 'Friday I’m In Love' The Cure i chciałem uchwycić tę niewinną odę do zakochania.
 
 

 
CROWDED HOUSE – To The Island

Kultowa grupa Crowded House zapowiada pierwszy po ponad dekadzie album studyjny. 'Dreamers Are Waiting' ukaże się 4 czerwca 2021. Polecamy Wam singiel, który zapowiada to wydawnictw – 'To The Island'.

Do utworu powstał klip w reżyserii Neila Finna i Marka Simona Browna. Zdjęcia zrealizowano w Nowej Zelandii, Irlandii oraz Los Angeles.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku