°C

HARD LIGHTS; MOONSHINE; MARNIK / SUPER-Hi; NEEKA

Sony Music
HARD LIGHTS; MOONSHINE; MARNIK Umbrella

Azjatycki producent Hard Lights rozpoczął rok 2021 rozpoczął mocnym akcentem. Połączył siły z szybko z doskonale znanymi na rynku producentami Moonshine i Marnikiem i wspólnie zremiksowali kultowy hit Rihanny 'Umbrella'. Artyści stworzyli zmysłową, nowoczesną interpretację ponadczasowej klasyki. 

 

 
 
 
SUPER-Hi x NEEKA – Following The Sun

’Following The Sun' sprawi, że choć na chwilę oderwiecie się od rzeczywistości. Pełen optymizmu kawałek przypomina, skąd czerpać radość życia. Utworowi towarzyszy kolorowy, przepełniony beztroską wakacyjny teledysk.  Super-Hi to duet producencki odpowiedzialny za największe przeboje takich artystów jak David Guetta, Charlie Puth, James Arthur i 5 Seconds of Summer. 

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku