°C

DAWID KWIATKOWSKI / RENI JUSIS

Kayax Production
DAWID KWIATKOWSKI Bez Ciebie

To historia pary, która zmaga się ze swoimi emocjami i relacją, Dawid jest ich obserwatorem i 'dobrym duchem'.
– 'Bez Ciebie' przyszło do mnie we śnie. Obudziłem się o 3 w nocy z melodią w głowie i wiedziałem już, o czym będzie ta piosenka. W naszych czasach łatwo jest nam coś zepsutego po prostu wymienić na nowe i zazwyczaj tak właśnie robimy. A co by się stało, jakbyśmy najpierw spróbowali naprawić to, co nie działa dobrze? Jaki byłby tego efekt?
Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szanse temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel, z którym wracam po blisko 2 latach muzycznej ciszy. 

Singiel Bez Ciebie jest pierwszym utworem zapowiadającym nowy album artysty.

 

 
 
RENI JUSIS Voyage Voyage

Reni Jusis zapowiada nowy album. Pierwszą, singlową zapowiedzią projektu 'JE SUIS RENI – francuska przygoda Reni Jusis' jest nastrojowa, liryczna interpretacja francuskiego dyskotekowego hitu z lat 80-tych 'Voyage Voyage'. Za produkcję tej muzycznej podróży odpowiada Olek Świerkot (gitarzysta i producent współpracujący również z Dawidem Podsiadło i Kortezem). Utwór ilustruje nostalgiczny teledysk w reżyserii Katarzyny Sikorskiej, ze zdjęciami Arka Powałki, w którym Reni na przekór otaczającej nas zimowej aury, udaje się piechotą do lata.  Zdjęcia do teledysku powstały na plaży w Dębkach. Bon voyage!

 

 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku