°C

GARY BARLOW; BEVERLLY KNIGHT / YEARS & YEARS

Universal Music
GARY BARLOW; BEVERLLY KNIGHT Enough Is Enough

’Music Played By Humans' to piąty a zarazem pierwszy od siedmiu lat album Barlowa. Po 'Elicie' przyszła pora na duet z Beverly Knight.

 

 
 
YEARS & YEARS It’s A Sin

Years & Years przedstawia utwór, który został nagrany na potrzeby nowego mini-serialu 'It’s A Sin'. Lider Years & Years, Olly Alexander, gra jedną z głównych ról w produkcji.

– To  jedna z ulubionych piosenek mojego bohatera w serialu, dlatego jestem bardzo podekscytowany, że mogłem zaśpiewać własną wersję. Kawałek nagrywałem głównie w domu, sam na pianinie, dlatego całość sprawia wrażenie bardzo surowego kawałka. To piękna piosenka i wspaniale się ją śpiewa.

Część zysków ze sprzedaży singla zasili konto fundacji George House Trust, która od 1985 roku wspiera edukację na temat HIV.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku