°C

Dwa niesamowite albumy i dwa nowe lubuskie single!

Mariusz Wawrzyńczyk
 

Nieczęsto się zdarza krągły jubileusz ukazania historycznej płyty, nieczęsto też Artysta poniżej 25-roku życia wydaje tak dobry kolejny krążek, w końcu nie jest codziennością premiera dwóch piosenek lubuskich muzyków w tym samym czasie. Dziś o takich nadzwyczajnych zbiegach okoliczności.

Dwa dni po premierze swojego albumu 'Wonder', w Mikołajki, zagrał specjalny koncert w internecie 'Wonder: The Experience'. Sprzedał ponad 20 mln albumów i 175 mln singli. Jego katalog liczy ponad 31 miliardów streamów i ponad 8 miliardów wyświetleń na YouTube. Mendes zagrał dwie wyprzedane światowe trasy koncertowe z ponad milionem sprzedanych biletów. Prasa podsumowuje najnowsza płytę niezwykle trafnie:

– Wciągająca mieszanka młodzieńczej pasji oraz agonii dojrzewania – Rolling Stone
– Shawn Mendes dojrzewa i błyszczy na pełnym miłości „Wonder” – Entertainment Weekly
– 'Wonder' to bardziej filmowe doświadczenie niż kolejny album do postawienia na półce. To namacalny dowód na to, że Mendes urodził się, by tworzyć muzykę – US Weekly

Dziś polecimy nie singlowy duet z Bieberem, ale 3 inne propozycje, w tym utwór, w którym gościnnie pojawia się Anderson .Paak – jego perkusję usłyszymy w kawałku 'Teach Me How To Love'. 

Kolejne magiczne wydawnictwo ostatnich miesięcy to jubileuszowe 'Anawa 2020′.  50 lat po premierze taka płyta, z takim zestawem gości! Zagramy singlowe propozycje. Dziś jednak przede wszystkim skupimy uwagę na niecodziennym zdarzeniu  – dwóch lubuskich premierach.  Przemka Szczotko kojarzymy wszyscy po jakiegoś czasu już poza New Message, wydał w zeszłym roku solową płytę, teraz serwuje nam nową piosenkę z płyty 'PS'. Do nagrania powstało niesamowicie wymowne video.

 

 

 

Drugi polecany dziś utwór, to bardzo świeża premiera, choć piosenka, jak się okazało przeleżała w szufladzie Mariusza 5 lat! Autorem muzyki do najnowszego singla Mariusza Wawrzyńczyka jest Romauld Lipko. 

 

 

 

Co zagraliśmy dziś w audycji? Oto pełna lista:

CAMP KUBRICK; DON DIABLO Johnny’s Online
KAMIL HUSSEIN Muszę Iść Tam Sam
EVERYONE YOU KNOW Charlie
CAROLESDAUGHTER Violent
SANAH No Sory (wersja alternatywna)
FOO FIGHTERS Waiting On A War
ALICE COOPER Our Love Will Change The World
LUNA Zgaś
POLA RISE; ANDY WARD We Are Done
EMOTIONAL ORANGES; CHIIILD Bonafide
DARIA ZAWIAŁOW Kaonashi
NAO; ADEKUNLE GOLD Antidote
OLIVIA HOLT Talk Me Out Of It
VOO VOO; KATARZYNA NOSOWSKA Zadymka
VOO VOO; KRZYSZTOF ZALEWSKI W Dzikie Wino Zaplątani
PRZEMEK SZCZOTKO Zostań
PRZEMEK SZCZOTKO Żegnaj Świecie
MARIUSZ WAWRZYŃCZYK Czas
WELSHLY ARMS I Will Overcome
SHAWN MENDES Look Up At The Stars
SHAWN MENDES Teach Me How To Love
SHAWN MENDES Higher
PATRYCJA MARKOWSKA Pod Wiatr
ZOE WEES Girl Like Us
BLOO CRANE; NATALIA NYKIEL Fallin
ADAM GRAF Do Rana
CHRISTOPHER; CLARA MAE Good To Goodbye

 

Polecamy się w przyszłym tygodniu po 18.00! Tytuły z naszymi rekomendacjami znajdziesz tu i na antenie od poniedziałku do piątku o 9.45 i 14.45. Zapraszamy na 97,1 FM!


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku