°C

RAY DALTON / ALLE FARBEN; FOOLS GARDEN

Sony Music
RAY DALTON Don’t Make Me Miss You 

Po wielkim sukcesie utworu 'In My Bones' wydał nowy singiel 'Don’t Make Me Miss You'. Jak zwykle w przypadku tego twórcy, możemy spodziewać się podnoszącej na duchu piosenki, która wywoła uśmiech na naszych twarzach.

 

 
 
ALLE FARBEN; FOOLS GARDEN – Lemon Tree

Alle Farben to jeden z tych twórców, którzy potrafią dać drugą młodość hitom z przeszłości i już nie raz to udowodnił. To Alle Farben stworzył nową wersję przeboju 'Supergirl' grupy Reamonn, która osiągnęła w Polsce status podwójnej platynowej płyty! Nowy singiel Alle Farben 'Lemon Tree' to efekt współpracy z kultowym zespołem Fools Garden, z którym stworzył nową wersję ich hitu z 1995 roku.

 

 
 
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku