°C

MICHAEL SCHULTE / BARVINSKY; MICHAŁ SZCZYGIEŁ

Magic Records
MICHAEL SCHULTE For A Second

Wybitny talent, cudowna chrypka, 4. miejsce na Eurowizji 2018 dla Niemiec i miliony streamów udowadniają, że Michael jest dokładnie w tym miejscu, w którym powinien być. Jego najnowszy singiel 'For A Second' to bardzo osobista historia autora ubrana w popową muzyczną szatę. Numer święci już triumfy w Niemczech, gdzie kariera muzyka rozwija się w szaleńczym tempie. Zatrzymajcie się na sekundę – warto!

 

 

BARVINSKY, ft. MICHAŁ SZCZYGIEŁ Malinowy Mus

Barvinsky – project manager oraz art director polskiego oddziału legendarnej wytwórni Def Jam Recordings. Producent muzyczny, realizator oraz reżyser teledysków. Wraz ze startem 2021 zaczyna solową karierę wokalną singlem 'Malinowy Mus', w którym gościnnie udzielił się Michał Szczygieł.

 

Więcej muzyki nie do przegapienia w piątek po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre'.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku